Ogłoszenie

Uwaga z okazji dnia dziecka zapisy na moderatorów oraz kidmodów !!! (do końca czerwca)

Zasady RPG

1. Każdy post powinien przypominać budową post "logiczny", np.: -Witam *mruknął lew zdradzając swą obecność* -Witam Mruknął lew zdradzając swą obecność.
2. Jeżeli chcemy kogoś zabić potrzebna jest zgoda.
3. Starami się pisać wmiarę "po ludzku"
4. Nie można pisać wątków ogulnych np. "Lwia Ziemia"- na niej mogą być różne tereny. Lecz można zobić wątek o mniejszej ziemi np. Dżngla.

#1 2012-12-06 14:24:17

 Serpeen

Mroczna Piękność

Zarejestrowany: 2012-11-09
Posty: 145
Punktów :   

Co sądzisz o osobie powyżej?

Zasady są takie:
1. Najpierw wklejamy szablon:

Kod:

[b] 
Ocena postaci na RPG:[/b]
[b]Ocena postaci pod względem wyglądu:[/b]
[b]Ocena osoby, grającą postacią:[/b]
[b]Czy jestem dla ciebie złoczyńcą, czy barankiem?:[/b]

2. Wpisujmy nasze zagadnienia do pytać o osobie powyżej.

3. Przykłady odpowiedzi:
-Jest bardzo dobrą postacią, gra z nią jest ektytująca. < Ocena postaci na RPG >
-Jest to piękny lew, jego oczy są bardzo ujmujące. < Ocena postaci pod względem wyglądu. >
-Jesteś dla mnie wielkim, ogromnym barankiem, jesteś bardzo słodki... <3 < Czy jestem dla ciebie złoczyńcą, czy barankiem?: >
-Z charakteru jesteś osobą bardzo fajną, można z tobą troche popisać na chacie. < Ocena osoby, grającą postacią: >

4. Odpowiadamy w folmularzu.

5. Piszemy sensownie.


Zaczynajmy!


//prosiłabym o nie dawanie postów np. "nic nie rozumiem...".//


Good night, my sweet prince...
From tomorrow will begin hard work....


I've been exiled, persucuted
Left alone with no defense
When I think of what that brute did
I get a little tense
But I dream a dream so pretty
That I don't feel so depressed
'Cause it soothes my inner kitty
And it helps me get some rest

The sound of Simba's dying gasp
His daughter squealing in my grasp
His lionesses' mournful cry
That's my lullaby



http://i45.tinypic.com/m74xl5.png

Me on dA

Offline

 

#2 2012-12-06 16:01:54

 Rudy

moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-12-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: Co sądzisz o osobie powyżej?

Ocena postaci na RPG: Jest bardzo tajemnicza. Niby milusia, uprzejma, a tak naprawdę... To tylko maska, pod którą kryję się ostry charakterek. 
Ocena postaci pod względem wyglądu: Idealnie pasuje do Złoziemców. Wygląd prosty, nieco ostry i nie przesadny. No i te oczy... Wypalają dziurę w mojej duszy.
Ocena osoby, grającą postacią: Nie znam Cię specjalnie długo, ale zdajesz mi się fajną osóbką, z którą można pogadać.
Czy jestem dla ciebie złoczyńcą, czy barankiem?: Jesteś dla mnie mieszanką wybuchową, która czeka aby eksplodować... A na poważnie, to trudno mi stwierdzić, ale wydajesz mi się złym barankiem XD

Ostatnio edytowany przez Rudy (2012-12-06 16:02:28)

Offline

 

#3 2012-12-06 17:20:20

 Serpeen

Mroczna Piękność

Zarejestrowany: 2012-11-09
Posty: 145
Punktów :   

Re: Co sądzisz o osobie powyżej?


Ocena postaci na RPG:
Może być odważnym lwioziemcem. Jest śmiały, iż nie boi się złoziemców, podchodzi jak roztrzepany typ, nic nie robiąc sobie z wybryków innych, grożąc mu. To on stara się tu być górą. Ma to głęboko gdzieś co czują do niego inni.
Ocena postaci pod względem wyglądu: Idealnie pasuje z charakterem. Karnacją jest pełnoprawnym lwioziemcem, jedynie przeszkadza w tym złoziemski nos. Pomarańczowa grzywa idealnie pasuje do futra, a tym bardziej do jego czerwonych, ostrych oczu. Pomarańzowe "rękawiczki" wyróżniają go z tłumu.
Ocena osoby, grającą postacią: Nie znam cię długo, najwyżej od kilka dni, jeśli nie wczoraj. Jesteś osobą dość towarzyską, z którą możnaby było pogadać.
Czy jestem dla ciebie złoczyńcą, czy barankiem?: Określić trudno, gdybym miała wybierać. Nie planujesz źle, ale zdaje sie potwym roztrzepaniu, że możesz zrobić wiele psót, a czasem dać dobry gest. Jesteś dla mnie przyjaznym, psotnym, roztrzepanym barankiem. ;D


Good night, my sweet prince...
From tomorrow will begin hard work....


I've been exiled, persucuted
Left alone with no defense
When I think of what that brute did
I get a little tense
But I dream a dream so pretty
That I don't feel so depressed
'Cause it soothes my inner kitty
And it helps me get some rest

The sound of Simba's dying gasp
His daughter squealing in my grasp
His lionesses' mournful cry
That's my lullaby



http://i45.tinypic.com/m74xl5.png

Me on dA

Offline

 
jojo

mena

serpeen

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi